Anasayfa / Anasayfa / Ada Döner Salonu Hizmete Girdi

Ada Döner Salonu Hizmete Girdi

Ada Döner Salonu Artvin’de bu kez tavuk döner ve fastfoodlezzetleriyle hizmete girdi.

Artvin’de yeni bir iş yeri daha hizmete girdi. Çarşı mahallesi Şehit Dursun Acar Caddesi, öğretmen evi karşısında daha önceleri şarküteri olarak hizmet veren işletme bu kez tavuk döner ve fastfood hizmetiyle Artvin halkının karışışına çıktı.

Yeni dizaynla hazırlanan mekânın açılışına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Milli Eğitim İl Müdürü Abdulcelil Kahveci, işletme sahipleri ve davetliler katıldı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, kurdele kesiminde yaptığı konuşmada işletme sahiplerine hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak şunları söyledi. Kocatepe; “ Artvin’imizde uzun süredir yöresel süt ürünleri ve şarküteri olarak hizmet veren işletme şimdi yeni bir konseptle tavuk döner olarak hizmet verecek. İşletme sahibi kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun. Artvin’imiz gün geçtikçe büyüyor gelişiyor. Böyle nezih mekânlarında ilimize katkı sunduğunu biliyoruz. Hayırlı bol bereketli kazançlar diliyorum” dedi. Daha sonra Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Milli Eğitim İl Müdürü Abdulcelil Kahveci, işletme sahipleri işletmenin açılış kurdelesini kesti.

İşletme sahibi Çiğdem Erkal, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye açılışa katıldığı için teşekkür ederek Artvin’e en iyi hizmeti sunmak için çalışacaklarını söyledi.

Sonrasında işleme gezilerek ikramda bulunuldu.

( BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ )

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir