Anasayfa / Anasayfa / AGC’den Cumhuriyet Başsavcı Sedat Çelik’e Ziyaret

AGC’den Cumhuriyet Başsavcı Sedat Çelik’e Ziyaret

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve beraberindi basın mensupları, son kararnamelerde ilimize atanan Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik’i makamında ziyaret ettiler.   

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesiyle, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı olarak ilimize atanan, Şebinkarahisan Cumhuriyet Savcısı Sedat Çelik görevine başladı.

Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik’e, Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan ve Doğan Haber Ajansı temsilcisi Adem Güngör, Anadolu Ajansı temsilcisi Yusuf Okur, İhlas Haber Ajansı Temsilcisi Hasan Fehmi Demir, Dost Artvin Gazetesi Muhabiri Buket Çelik’ten oluşan basın mensupları ziyarette bulundu.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik’e hayırlı olsun dileklerini sunarak, Artvin basın camiası hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik ise ilimizde yayın yapan gazeteleri yakinen takip ettiğini ifade ederek, basının önemi bir güç olduğun söyledi. Çelik; bilgilerin kamuoyuna doğru bir şekilde aktarılması adına dönem dönem basınla birlikte çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

Son olarak ise Artvin’in güzel bir doğaya sahip olduğun olduğunu ifade eden Başsavcı Sedat Çelik, basın mensuplarıyla Artvin özelinde bir süre daha sohbet etti.

AGC

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir