Anasayfa / Anasayfa / Akşener Bugün Artvin’e Geliyor

Akşener Bugün Artvin’e Geliyor

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün Artvin’e geliyor.  

2 Aralık Cumartesi günü bugün Artvin’e gelecek olan  Akşener’in  ziyaret Programı ise şöyle, Akşener, Saat 9.30’da Trabzon Havaalanına inecek. Saat 10.45’te Artvin Arhavi il sınırında partililerin karşılaması,  Saat 12.30 Artvin Merkeze varış,  Saat 13.00 İyi Parti İl Merkezi’nin açılışı. 14.30’da Atatepe ziyareti ve ardından 15.15 yemek programı ve dinlenme saati.  16.30 ‘da Grand Hotel Düğün Salonu’nda yapılacak partililerle buluşma programının ardından Artvin programı sona erecek.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener,  17.30’da Hopa’ya hareket edecek.  Burada Hopalılarla sohbet edecek. Saat 19.00’da ise Hopa’dan ayrılarak Trabzon Havaalanına hareket edecek.

Meral Akşener’i  Artvin’de Taraflı Tarafsız Herkes Heyecanla Bekliyor

İyi Parti Artvin İl Başkanı Filiz Akyüz,  “Niyetimiz İYİ, muhabbetimiz İYİ, İYİ bir Türkiye ve İyi bir  Artviniçin çıktık yola. Sizleri de bekliyoruz” dedi.

Akyüz, “iyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i en iyi şekilde Artvin halkı ile karşılayacağız, Artvin Halkı  taraflı tarafsız, üye olsun olmasın, herkes  bu   anlamlı  ziyareti büyük bir heyecanla bekliyor.”dedi.

Başkan Akyüz,  Türkiye’nin büyük bir ülke olduğunu, köklü bir geçmişe sahip olduğunu,  bağrında vatanını, milletini seven çok değerli insanlar yetiştirdiğini, bu değerlerden birisinin de en zor zamanda milletine ülkesine hizmet etmek için yola çıkan Meral Akşener olduğunu söyledi.

Karanlığın En Zifiri Olduğu Zaman Güneşin En Erken Doğacağı Zamandır

İyi Parti’nin önümüzdeki seçimlerde büyük bir çıkış yapacağı,  muhalefet yapmak için kurulan bir parti olmadığını, Türkiye’nin kötü gidişatına dur diyecek tek partinin İyi Parti olduğunu iddia eden  İyi Partililer, “Türkiye belki de en zor günlerini yaşıyor. Biz buna karanlığın en zifiri yeri diyebiliriz. Karanlığın en zifiri yeri, Güneş’in doğacağı en yakın yerdir.  80 milyonun umudunun tükendiği bir dönemde, İyi Parti’nin kurulması herkesin umudu oldu. Bu partinin kurulmaması için nasıl engeller çıkarıldığını yakinen biliyoruz.  Genel Başkanımız Meral Akşener, Türk Halkının umudu oldu. 2 Aralık Cumartesi  günü yani bugün her  açıdan her yönden adeta  yorgun düşen, bunalan, çıkış yolu arayan  Artvin’de umuda, aydınlığa doğru  adım atacak. Meral Akşener, İyi Parti, Artvin’e Türkiye’ye, hepimize iyi gelecek” ifadelerine yer verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir