Anasayfa / Anasayfa / ARTSO’danBu Kez İlçedeki Öğrencilere Destek Oldu

ARTSO’danBu Kez İlçedeki Öğrencilere Destek Oldu

Artvin’de Ticaret Ve Sanayi Odası (ARTSO) tarafından Yusufeli, Şavşat ve Ardanuç ilçelerindeki okullarında eğitim gören ilköğretim öğrencilerine ayakkabı dağıtıldı.

TOBB sosyal sorumluluk projesi kapsamında Artvin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Yusufeli, Ardanuç ve Şavşat ilçelerinde eğitime destek amaçlı ayakkabı dağıtıldı.ARTSO yönetimi tarafından, sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen programla geçtiğiniz günlerde Artvin merkezde bulunan bazı ilköğretim okullarında eğitim gören öğrencilere ayakkabı dağıtılmıştı.  ARTSO bu kez Ardanuç, Şavşat, ve Yusufeli ilçelerinde eğitime desteklerini sürdürdü.  Öğrencilere hediye amaçlı dağıtılan ayakkabılar öğrencilerin yüzleri mutlu ederken oda yönetiminin de yüzünü güldürdü. ARTSO Başkanı Kurtul Özel ve yönetim kurulu üyeleri Zeki Alkan  ve Taner Köse’nin katıldığı programa  okul müdürleri ve ilçe milli eğitim müdürleri eşlik etti

Proje hakkında bilgi veren ARTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel; “ARTSO olarak her yıl geleneksel hale getirdiğimiz İlköğretim okulunda okuyan öğrencilere yönelik ayakkabı dağıttık. Bu etkinliğimizi öğrencilerimizin eğitim ve öğretimine katkı sağlamak amaçlı yapıyoruz. Öğrencilerimizin yüzündeki mutluluk ifadesi bizleri de mutlu ediyor. İnsanları sevindirmek çok güzel bir şey, hele de ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı sevindirmek daha da güzel bir şey. Bu yıl 700 civarında bir öğrenciye bu proje kapsamında ulaşmayı planlıyoruz. Artvin Ticaret ve Sanayi Odası olarak bize bağlı olan Ardanuç, Şavşat ve Yusufeli ilçelerinde de bu proje kapsamında minik öğrencilerimizin kapısını çalacağız” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir