Anasayfa / Anasayfa / Artvin Belediyesi Basketbol Takımından Tekerlekli Sandalye Desteği

Artvin Belediyesi Basketbol Takımından Tekerlekli Sandalye Desteği

Artvin Belediyesi Basketbol Takımından, Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Tekerlekli Sandalye Desteği

Artvin Belediyesi Basketbol Takımı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında diyaliz hastası 79 yaşındaki Kıymet Aydoğan’a tekerlekli sandalye yardımında bulundu.

Artvin Belediyesi Basketbol TakımKaptanları Aydın Ergen ve Müfitcan Alp,takımın sosyal sorumluluk projesi kapsamında örnek bir davranışa daha imza attılar.1 buçuk yıldır diyaliz hastalığı ile mücadele eden 79 yaşındaki Kıymet Aydoğan’aArtvin Belediyesi Basketbol Takımı oyuncularının katkıları ile tekerlekli sandalye yardımında bulundular.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin eşi Hacer Kocatepe aracılığı ve desteğiyle yardıma muhtaç insanlara ulaştıklarını ifade eden Artvin Belediyesi Basketbol Takımı Genel Menejeri Uğur Delikanlı; “Takımımızın sosyal sorumluluk projesi kapsamındadiyaliz hastası 79 yaşındaki Kıymet Aydoğan’a kendi katkıları ile tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu. Takımımızın oyuncularına böylesine anlamlı bir davranışta bulundukları için bir kez daha oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Bizler bu şehirde sporcu kimliğimizin yanında sosyal sorumluluk projelerimizle de vatandaşların yanında olmaya devam edeceğiz. Ayrıca Sayın Hacer Kocatepe’ye bizlere böylesine anlamlı bir projede yardımcı olduğu için teşekkür ederiz” dedi.

Delikanlı, takımın sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yardımlarının devam edeceğinin altını çizerek konuşmasına son verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir