Anasayfa / Anasayfa / Artvin Belediyesi Zabıtasına Kayıp Cüzdan Teşekkürü

Artvin Belediyesi Zabıtasına Kayıp Cüzdan Teşekkürü

Artvin Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri içerisinde bir miktar para, kimlik, kredi kartı, ehliyet ve öğrenci belgesi bulunduğu cüzdanını eksiksiz olarak sahibine teslim etti.

Çoruh Park’ta Artvin Belediyesi temizlik görevlisi tarafından bulunan cüzdan Zabıta ekiplerine teslim edildi.  Zabıta Müdürlüğü ekipleri de cüzdanıda bulunan kimlik sayesinde sahibine ulaşmak için harekete geçti. Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi öğrencisi Can Kumru’ya ait olduğu anlaşılan cüzdanı sahibine vermek için Artvin Belediyesi tarafından Çoruh Park’ta kurulan iftar çadırda görevlilerce kayıp cüzdan anonsu yaptırılarak Can Kumru’un Artvin Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden ulaşabileceği duyuruldu.  Bunun üzerine Can’a arkadaşları telefonla ulaşarak cüzdanını bulunduğu müjdesini verdi.

“Tam ümidimi kaybetmişten gelen telefon beni sevince boğdu”

Artvin Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden kaybettiği cüzdanı eksiksiz teslim alan Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi öğrencisi Can Kumru,  mutluluğunu ifade ederek “Cüzdanımdan tam ümidimi kesmişken gelen telefon ile büyük sevinç yaşadım. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır” şeklinde konuştu.

Artvin Belediyesi Zabıta Müdürü Emrullah Özkaya ise öğrenciye cüzdanını teslim ederek her hangi kaybolan bir şey olduğunda ilk önce zabıta müdürlüğüne gelinmesi konusunda hatırlatma yaptı.

( Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü )

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir