Anasayfa / Anasayfa / Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Ziyaretlerine Devam Ediyor

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Ziyaretlerine Devam Ediyor

 

 

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yılmaz ve yönetim kurulu üyesi Şenol Özmacera  DSİYol Kontrol Baş Mühendisi Vural Şentürk’ ü  makamında ziyaret ettiler.

Vural Şentürk Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bir Artvinli olarak en az Bölgesel Amatör  Ligdemücadele eden merkez ilçenin  bir futbol takımın olmasının kaçınılmaz olduğunu, Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün de en kısa sürede bunu başaracağına inandığını belirtti.

Vural Şentürk; “Artvin Çoruh Spor Kulübü’ne 2017-2018 sezonunda başarılar diliyorum şahsım ve kurumum adına  desteğe hazırım spor gerçekten sağlığımız ve çocuklarımızın her türlü kötü alışkanlıklardan uzak durmaları  için çok önemli, sağlıklı bir gelecek için çocuklarımızın Çoruhsporgibi işin uzmanı kulüplerde eğitim almalarını sağlamalıyız , ArtvinÇoruh Spor Kulübünü çok yakından takip etmekteyim ilimizde sporun , sporcuların gelişmesi ve toplumumuza faydalı gençlerin yetişmesi için önemli projelere imza atıyorlar kendilerine bir Artvinli olarak bir kez daha teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Özmacere’da  yaptığı açıklamada; “ Vural Şentürk Beyefendiye yoğun mesaisi ne rağmen bizleri ağırladığı ve kulübümüze destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Vural Beye görevinde başarılar diliyoruz.

Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak 2017/2018 sezonuna şampiyonluk parolası ile çıktık sporcu transferimiz devam ediyor Takımımıza iyi bir kaleci ve stoper mevkiinde transfer yaparak transfer dönemini tamamlayacağız . Teknik Direktör Kamuran Gazi önderliğinde günde iki antrenman ile çalışmalarımız aralıksız  devam etmektedir. Hafta sonu Cumartesi sabah 09.00 da yapılan idmanlar genelde kendi aramızda çift kale maç olarak yapmaktayız tüm taraftarlarımızı  bekliyoruz. Ağustos  ayısonuna kadar bu şekilde devam edeceğiz.  Kurban bayramı tatili dönüşü takımımız kadrosu kesinleşmiş olarak sezona süratle hazırlanmaya devam edecektir. Eylül ayı içerisinde Sezon açılışı planlıyoruz Allah nasip ederse çok sayıda il dışından spor adamının katılımı ile sezonu açacak ve çok sayıda hazırlık müsabakası yaparak tahmini olarak Ekim ayı içerisinde başlayacak olan lige tüm hazırlıklarımızı tamamlamış olarak gireceğiz, bizlere değer veren tüm dostlarımıza da çok teşekkür ederiz. Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak bu sezon tüm taraftarlarımızı takımımızı desteklemek için tribünlere bekliyoruz” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir