Anasayfa / Anasayfa / Artvin Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Veli Küçük’ten Veda Mesajı

Artvin Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Veli Küçük’ten Veda Mesajı

 

Artvin Türk Sağlık-Sen şube başkanlık görevini 25 Kasım 2017 tarihinde yapılan 1. Olağan Genel Kurulunda aday olmayıp bırakan Artvin Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Veli Küçük, veda mesajı yayınladı.

Küçük, yayınladığı mesajda; “Tek derdi; Vatan, Millet ve Bayrak ülküsünden taviz vermeyen bu milli duruşundan her şeye rağmen asla vazgeçmeyen, çalışanların sesi olan haksızlığa ve zulme karşı dik duran mazlumun dostu, zalimin korkusu olan, 2003 Yılından bugüne kadar yapmış olduğum Artvin Türk Sağlık-Sen Şube Başkanlık Görevini  25 Kasım 2017tarihinde yapılan 1. Olağan Genel Kurulunda aday olmayıp bırakmış bulunmaktayım.

Aktif sendikacılık hayatımı burada noktalıyorum.Bu süreler zarfında beraber çalışmaktan onur ve gurur duyduğum Genel başkanım Önder Kahveci ve Genel merkez yönetim kuruluna, tüm İlerimizde görev yaptığım Şube Başkanı arkadaşlarıma Şube yönetimlerine ve teşkilatımızın tüm mensuplarına,benimle birlikte yol arkadaşlığı yapan herkese ve sendikal faaliyet alanımızdaki hizmet ettiğim süre içerisinde görev alan kurumlarımızın yöneticilerine hakkımı helal ediyorum.Sizlerdende helallik istiyorum. Kongremizin tüm teşkilatımıza hayırlı olmasını dilerim. Yeni göreve gelen yönetim kurulu arkadaşlarımızı tebrik ve başarılar diliyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir