Anasayfa / YEREL HABERLER / ArtvinHopaspor Evinde Coştu

ArtvinHopaspor Evinde Coştu

 

Artvin Hopa sporkendievinde Kelkit Belediye Hürriyet Sporu 4-1 Yenmeyi Başardı

Hopa İlçe Stadını dolduran 3 Bineyakıntaraftar karşılaşmayı izledi. Hopa Kaymakamı FeritGörükmez’de İlçe Gençlik HizmetleriMüdürüİlhanŞenlik,İlGenel Meclisiüyesi MuratÖzçep ve Hopa sporBaşkanı OğuzÇapkinoğlu ile birliktekarşılaşmayı şeref tribününde birlikte izlediler.

Oyuna Hopa sporunbaşlamasıile birlikte rakip kaleye ilk dakikada yüklenmeye başladı. Hopaporun baskısı sonuç verdi 7’nci dakikadaGökhan’ın ayağından ilk golünü buldu.

A.Hopaspor golden sonra oyunun üstünlüğün elinde tutarak rakip takimi adeta kendisahasina hapsetmeyibaşardı. Hopa spor istediği golleri Fatih ve Mehmet ayağındanbularak skoru 3-0’a taşıdı. İlk devre bu skorla sonaerdi.

  1. Yarıya Hopa spor oyunu yine rakiptakim sahasina yükledi. Sağlı sollu ataklarla Kelkit Belediye Hürriyet sporoyuncularını bunaltan Hopa spor istediği 4golü 50 dakikada Ufuk’un ayağından bularak skoru 4-0’a taşımayıbaşardı.

Oyunun bu skorla bitmesi beklenirken Kelkit Belediye Hürriyet spor oyuncusu ve kendiside Hopa’li olan Cenk Kasimoğlu Hopa spor cezaalanıiçine ortalanan topa iyiçıkarak takiminin tek golünüattı ve karşılaşmada bu skorla sona erdi.

Artvin Hopa sporBaşkanı Oğuz Çapkinoğlu Hopa sporun ortayakoyduğu futboldan ve alınan skordan memnunolduğunu ifade ederek “Biz sıradan birtakimkurmadık.İlkdevreilk5 maç’ta aleyhimize verilen penaltılar ve gösterilen gereksiz kırmızı kartlar sonucu liderlik’den uzaklaştık.

2.devrede Hopa spor gerçekgücünüsahada göstermeye başladı. Hedefimiz elbette şampiyon olmaktır amagereksiz kaybettiğimiz puanlarınacısınıbugünlerde çekiyoruz. Bundan sonraher karışlaşmayı final karşılaşması olarakgörüp 3 puan içinsahaya çkacagiz. Bugünalınansonuçtandolayı teknikheyetimizi kutluyor ve sahada alin teridökentümfutbolcularımı tebrik ediyorum” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir