Anasayfa / Anasayfa / Başkan Hekimoğlu’ndan Gazetecilere Ziyaret

Başkan Hekimoğlu’ndan Gazetecilere Ziyaret

Arhavi Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu ilçede gazetecilik görevini yürüten emektar gazetecileri ziyaret etti

Ziyaretinin ilkini Arhavi Postası Gazetesi’ne gerçekleştiren Başkan Hekimoğlu burada gazete imtiyaz sahibi Necmettin Numanoğlu ve aynı zamanda gazeteci oğlu olan Gökhan Numanoğlu’nu ziyaret etti.

Yerel basının yerel yönetimler için önemli olduğunu dile getiren başkan Hekimoğlu, emek yoğun çalışan gece gündüz demeden güncel olayları takip eden ve bunu halka ulaştıran basın kuruluşlarımızın desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Ziyaret ettiği Arhavi postası gazetesinde güncel olayları değerlendiren Başkan Hekimoğlu ve İmtiyaz Sahibi Necmettin Numanoğlu belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi. Numanoğlu; 45 yıldır bu görevi ifa ettiğini ve asla bir gün dahi pişmanlık duymadan bu görevi yerine getirdiğini sözlerine ekledi. Artık bu görevin yavaş yavaş babadan oğula misali devretmenin zamanı geldiğini de sözlerine ekleyen Numanoğlu; “Ailece bu görevi devam ettirmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Ben ve oğlum olan Gökhan ile bu görevi birlikte yürütmenin gayreti içerisindeyiz. Yerel basına toplumun her kesiminin destek vermesi gerektiğine inanıyoruz. Başkanımızın bizlere özellikle yerel basına verdiği desteği için teşekkür ediyoruz. Gerek belediye basın birimi gerekse yerel basın mensupları ile her zaman istişare içerisinde birlikte çalışmaktan mutluyuz. Arhavi’nin gündemini takip etmek ve güncel olayları halkımıza ulaştırmak temel görevimizdir” dedi.

Gazete ziyareti esnasında belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu gazetecileri kendisi haber yaparak fotoğraf makinesini eline aldı. Başkan ustaları aratmadı. Deklanşöre usta gazeteci edasıyla basarak 10 Ocak gazeteciler gününde basın mensubu oldu.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir