Anasayfa / Anasayfa / Başkan Yardımcı Zafer İnce’den AGC’yeZiyaret

Başkan Yardımcı Zafer İnce’den AGC’yeZiyaret

Artvin Belediye Başkan Yardımcısı aynı zamanda Belediye Spor Kulübü Başkanı Zafer İnce ve Kulüp Menajeri Uğur Delikanlı, 24 Temmuz Basın ve Gazetecilik Bayramı münasebetiyle Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği’ni ziyaret etti.

24 Temmuz 1908 tarihinde İkinci Meşrutiyet’in ilanıyla birlikte Türk Basını’nda sansürün kaldırılması nedeniyle her yıl 24 Temmuz günü kutlanan Basın Bayramı’nın 109. Yılı kapsamında Artvin Gazeteciler Cemiyetine (AGC) ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda Artvin Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Belediye Spor kulübü başkanı Zafer İnce, Kulüp menajeri Uğur Delikanlı, yönetim kurulu üyesi Emrullah Özkaya, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Yardımcısı Zafer İnce, ilimizde görev yapan basın mensupların dernek aracılığıyla 24 Temmuz Basın ve Gazetecilik Bayramı kutladığını belirterek basın mensupların önemli bir rol üstendiğini ifade etti. İnce gerek belediyemiz gerekse spor kulübümüzün her daim yanında olan bütün müsabakalarını takip eden Artvin basınına teşekkürlerini sundu.

Başkan Zafer İnce daha sonra Belediye Spor Kulübü ve özellikle basketbol takımının son durumu hakkında Başkan Zeki Alkan ve basın mensuplarına bilgi verdi. Önümüzdeki sezon öncesi transfer çalışmalarına hız verdiklerini ifade eden İnce,  iyi sezon geçirmek istediklerini ifade ederek Artvin halkından destek istediler.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, basketbol takımının Artvin’e büyük renk kattığını ifade etti.  Gerçekleşen her deplasmanda Artvin’in tanıtımına büyük katlı sağladığını belirten Alkan, “Artvin basını olarak her daim yanınızdayız” dedi.

AGC

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir