Sigorta Acenteleri Delege Seçimi Yapıldı

Sigorta Acenteleri Delege Seçimi Yapıldı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-10-12 - 08:21 - Bu haberi 619 kişi okudu.


Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi İl Delegesi seçimi yapıldı.

Sigorta Acenteleri Delege Seçimi Yapıldı


Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi İl Delegesi seçimi yapıldı.
Artvin Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi İl Delegesi seçimi, 10 Ekim 2013 Perşembe günü saat 9.30–16.30 saatleri arasında Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) toplantı salonunda gerçekleşti.
5684 sayılı Sigortacılık Kanunu uyarınca, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından ortaklaşa belirlenerek, 06.04.2009 tarihinde yürürlüğe konulmuş olan “Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ile Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usûl ve Esaslar” doğrultusunda, Artvin Sigorta Acenteleri İl Delegeliği Seçimi sonuçlandı.
“Gerçekleştirilen “Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi İl Delegesi” adaylığı için; Hopa’da faaliyetini sürdüren Ertan TOPAL ile İl merkezinde faaliyetini sürdüren ve tekrar aday olan, İl delegesi Serdar YAZAN aday oldular.
ATSO Genel Sekreteri Öztürk Kalkan’ın sandık başkanlığı ile Tic. Sic. Müd. Yüksel Çoruh ve Oda personeli Tuğçe Özdemir’in sandık üyeliğiyle gerçekleşen seçimde; 37 kişi olarak askıda olan seçim listesinden, 31 katılım sağlandı.
Sandık sayımında Serdar Yazan 12 oy, Ertan Topal ise 19 aldı. Yapılan seçim sonucunda Ertan Topal Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi İl Delegesi seçildi.


Kaynak: ATSO-BHİ Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
48722
Güvenlik kodu giriniz
: