Anasayfa / Anasayfa / Hopa Kaymakamı Görükmez “30 Ağustos Zafer Bayramı” Kutlama Mesajı

Hopa Kaymakamı Görükmez “30 Ağustos Zafer Bayramı” Kutlama Mesajı

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı yayımladı.

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı yayımladı. Kaymakam Görükmez mesajında şu ifadelere yer verdi: “Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olan, milletimizin birlik ve beraberlik içinde verdiği onurlu ve kahramanca mücadelenin sonucunda kazanılmış 30 Ağustos Zaferi’nin 95’inci yıldönümünü kutlamanın sonsuz heyecanı ve kıvancı içerisindeyiz.

Tarihimizin en önemli dönüm noktası ve milletimizin hürriyet ve bağımsızlık fikrinin ölmez bir abidesi olarak tarihteki yerini alan 30 Ağustos Zafer Bayramı, aynı zamanda bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol göstermiştir. Milletimizin makûs kaderini değiştirmiş olan bu zafer ile Türk milleti hiçbir şekilde vatanın bölünmez bütünlüğünden, bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde sonsuza kadar hür, bağımsız ve onurlu bir şekilde yaşayacağını bütün dünyaya ispat etmiştir.

Ülkemizin birliğine, dirliğine ve bölünmez bütünlüğüne yönelik hain saldırıları yapanlar asla kötü emellerine ulaşamayacak, kurdukları tuzaklara kendileri düşecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95.nci yıldönümünü sonsuz şükür temennisiyle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir