Anasayfa / Anasayfa / Hopa TSO’nunBu Defaki Ziyaretçisi HOPAPORT Oldu

Hopa TSO’nunBu Defaki Ziyaretçisi HOPAPORT Oldu

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer ve Danışman Atilla Yıldıztekin Hopa TSO’yu ziyaret ederek yeni hizmet binasının hayırlı olmasını dilediler.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer ve Lojistik Yönetim Danışmanı Makine Mühendisi Yazar Atilla Yıldıztekin Hopa TSO’yu ziyaret ederek yeni hizmet binasının hayırlı olmasını dilediler.

Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek tarafından sıcak bir ortamda karşılanan Genel Müdür Özer ve Danışman Atilla Yıldıztekin’i Başkanlık makamında sıcak bir ortamda karşıladı. Akyürek konuklarına “Sizleri odamızda görmekten büyük mutluluk duydum. Ülkemiz, Bölgemiz, İlimiz ve Hopa’mız için HOPAPORT her zaman el üstünde tutulması gereken ve Özellikle Hopa’nın sahiplenmesi gereken bir kuruluşudur. Gerek yarattığı iş potansiyeli, gerek istihdamını sağladığı çalışanları ile ve gerekse de özellikle Nakliye sektörüne yarattığı İş potansiyeli ile sahiplendiğimiz bir işletmedir HOPAPORT.

Genel Müdür Özer’in engin düşünceleri ve odamızın gönüllü danışmanlığını yapmasından bizler çok şeyler kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz. Bu anlamda oda yönetim ve meclisimiz adına bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Akyürek konuklarına hizmet binası hakkında da bilgi vererek “Hizmet binamız yaklaşık 4 Bin 200 metre kare olup içinde 3 salon 19 işyeri 1 mescit ve bir sosyal tesis olarak projelendirilmiştir. Hopa bir ticaret merkezidir. Üyelerimize ve Hopa’nın ticaretine daha iyi hizmet edebilmek için binamız hazırdır” dedi.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de sıcak karşılama için Başkan Akyürek’e teşekkür ederek: “Zor olan bir işi başardığınız ve böylesine görkemli bir binayı Hopa’ya kazandırdığınız için şahsınız nezdinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ben her zaman Hopa’nın sıradan bir ilçe değil, Ülkemizin gözbebeği olacak, bağrında barındırdığı Limanı, Sınır kapısı ve yakında hizmete girecek olan Cankurtaran Tüneli ile önemli bir ticaret merkezi olduğunu söylüyorum. Projelerinize ve çalışmalarınıza her zaman destek verdik ve bundan sonra da vermeye devam edeceğimizi de bilmenizi isteriz” dedi.

Lojistik Yönetim Danışmanı Makine Mühendisi Yazar Atilla Yıldıztekin’de kendisini artık bir Hopa’lı olarak gördüğünü, Hopa’ya her gelişinde ayrı bir heyecan ve gönül huzuru duyduğunu ifade ederek “Burada Sevgili Meriç bey sayesinde çok güzel dostlar kazandım ve dostluklar kurdum. Her ne kadar HOPAPORT üzerine yoğunlaşsak da Hopa’nın ve odanızın her sorunun kendi sorunum olarak görüyor ve çözümü noktasında her zaman destek verdim ve vermeye de devam edeceğimi bilmenizi isterim. İlçeye gerçekten güzel bir hizmet binası kazandırmışsınız. Sizleri tebrik ediyorum. Emeği geçenlere tebrik ediyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Ziyaret yapılan sıcak sohbetin ardından sona erdi ve Başkan Akyürek konuklarını kapıya kadar uğurladı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir