Anasayfa / Anasayfa / İstanbul Hopalılar Derneği 20. Yılını Kutladı

İstanbul Hopalılar Derneği 20. Yılını Kutladı

Merkezi Maltepe Dragos’ta bulunan Hopalılar Derneği 20. yılını üye ve konuklarına “Balık” ikram ederek kutladı.

Merkezi Maltepe Dragos’ta bulunan Hopalılar Derneği 20. yılını üye ve konuklarına “Balık” ikram ederek kutladı.

Geleneksel hale gelen kutlama her yıl tekrarlanıyor. 250 davetlinin katıldığı kutlama eski ve yeni üyelerin katılımı ile gerçekleşti. Konuklar arasında “Hopa’da yaşanmışlık” anılarını paylaşmaları duygulu anların yaşanmasına neden oldu.

Güzel bir ortamda gerçekleşen kutlamada Dernek Başkanı Nur Serpil Çapan yaptığı açıklamada;  “Dernek çatısı altında yapılan buluşmalar bizi kaynaştırıyor. Öncelikli olarak bu binanın yapımında emekleri olan rahmetli Rahmi Küçük’e, çok değerli iş adamlarımızdan Sayın Yener Ciner ve Sayın Necmettin Aydın’a teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Eski başkanlarımızdan Sayın Orhan Küçükali’nin çabalarını da unutmuyoruz. Biz de elimizden geldiğince Hopa’ya yakışır kültürel çalışmalarda bulunuyoruz. Özellikle öğrenci burslarını aksatmıyoruz. Kadınlara yönelik mesleki kurslarımız devam ediyor. Hopa’daki okullardaki öğrencilerimize giyecek ve kırtasiye desteğimiz sürüyor. Yeter ki bize destek olun ve sahip çıkın” dedi.

Serpil Çapan  “Harbiye Açıkhava sahnesinde düzenlenen Hopa’nın evladı, sanatçımız Ebral Aydın’ın eşi yoğun bakımdaki Derya için ‘Derya için Karadeniz el ele’ yardım konserine herkesi bekliyoruz” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir