Anasayfa / Anasayfa / Kahveci’den Bilim ve Sanat Merkezine Ziyaret

Kahveci’den Bilim ve Sanat Merkezine Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Bilim Ve Sanat Merkezini ziyaret ederek öğrencilerin çalışmalarını yakından inceledi.

Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ederek öğrenci, öğretmen ve velilerle bir araya geldi. Kahveci, Bilim ve Sanat Merkezindeki robotik atölyede öğrencilerimin kodlama kullanarak hazırladıkları robotların gösterisini izledi.

Müzik atölyesinde öğrencilerin sundukları kısa müzik dinletisinin ardından, resim, drama ve İngilizce atölyelerinde öğrencilerin etkinliklerini izleyen Kahveci Bakanlığımızın katkılarıyla oluşturulan yeni ahşap tasarım ve şekillendirme atölyesinde öğrencilerle birlikte çalışmalara katıldı.

Artvin Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulunda görevli öğretmen,  usta öğretici ve kursiyerlerin Artvin Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri için   kendi elleriyle hazırladıkları önlükleri takdim edilmesinin ardından. Turkcell tarafından öğrencilere hediye edilen Maker setler öğrencilerimize sunuldu. Başarılı çalışmalarından dolayı kurum müdürü Mehmet Emin Kurt ve kurumda görev yapan öğretmenleri tebrik eden Kahveci, büyük katkıları için Milli Eğitim Bakanlığımızın değerli yöneticilerin, Maker setler için Turkcell’e, öğrencilerimize hediyelerinden dolayı Artvin Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okuluna teşekkür etti.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir