Anasayfa / Anasayfa / Kaymakam Aydın’dan Özel Temel Lisesine Ziyaret

Kaymakam Aydın’dan Özel Temel Lisesine Ziyaret

İlçe Kaymakamı Şeref Aydın ilçemizde bulunan okullarda “Eğitim Toplantıları” kapsamında Arhavi Özel Temel Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle ile bir toplantı yaptı.

İlçe KaymakamıŞeref Aydın ilçemizde bulunan okullarda “Eğitim Toplantıları” kapsamında Arhavi Özel Temel Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle ile bir toplantı yaptı.

Toplantıya, Kaymakam Şeref Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, Arhavi Temel Lisesi Müdürü Ahmet Kavaz ve öğretmenler katıldı.

Toplantıda Kaymakam Aydın bu tarz toplantıları bütün okullarda yapacağını ve bu toplantılarda kendisinin konuşmayacağını dile getirerek, “Sizler konuşacaksınız, biz ise sadece sizlerin sıkıntılarını ve önerilerini dinleyeceğiz” dedi. Eğitimde başarıyı çok önemsediklerini, yönetici ve öğretmenlerden özverili çalışmalar beklediklerini, her türlü sıkıntılarında öğretmenlerin yanında olduğunu belirtti.

Kaymakam Aydın üniversite sınavlarına hazırlanan 12 sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret ederek bir süre sohbet eti. YGS sınavında İlçemizde dereceye giren öğrencilerimizi kutlayarak çalışmalarında başarılar dileyerek programını tamamladı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir