Anasayfa / Anasayfa / Kılınç, “MHP Bundan Sonra Hep Gündemdedir Gündemi Belirleyen Olacaktır”

Kılınç, “MHP Bundan Sonra Hep Gündemdedir Gündemi Belirleyen Olacaktır”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılınç, Arhavi MHP İlçe Başkanlığına yapmış olduğu ziyarette, “MHP bundan sonra hep gündemdedir gündemi belirleyen olacaktır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılınçile birlikte ilçe teşkilatlarının ziyaretlerine başladı. Arhavi ilçesi ziyaretiyle çalışmalarına başladıklarını belirten Kılınç il yönetimi ve ilçe teşkilatları ile tam manasıyla çalışmalarını başlattıklarını ifade etti.

Gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Kılınç burada yaptığı açıklamada, “Bir süredir çalışmalarımızı bireysel olarak sürdürüyorduk ilçe ve il kongrelerimizin bitmesi hasebiyle ve geçtiğimiz hafta Ankara’da Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyin talimatları doğrultusunda çalışmalarımıza tam manasıyla başlamış bulunmaktayız. Hopa İlçe Başkanımız Adil Hatinoğlu Başkanım ve yönetimiyle istişaremizi yaptık. Çalışmalarında başarı temennilerimizi bildirdik

İlçe ziyaretlerimiz devam edecektir

Tüm ilçelerimiz hazırdır. MHP Türkiye’nin geleceği için sahadadır. Genel Başkanımız nettir. Tavrımız bellidir. İç siyaset ile dış siyaseti birbirine karıştıranlar bizi yıpratmaya çalışanlar bizi yıpratarak Türkiye’yi yıpratmaya çalışanlar amacına ulaşamayacaktır. İlçe teşkilatlarımız il teşkilatımız ülkü ocaklarımız hepsi kendi alanında durmadan çalışmaktadır. MHP bundan sonra hep gündemdedir gündemi belirleyen olacaktır” şeklinde konuştu.

Toplantı Kılınç’ın açıklamalarının ardından sona erdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir