Anasayfa / YEREL HABERLER / PTT BAŞMÜDÜRÜ KOCAMAN’DAN BAŞKAN KOCATEPE’YE ZİYARET

PTT BAŞMÜDÜRÜ KOCAMAN’DAN BAŞKAN KOCATEPE’YE ZİYARET

İlimize PTT Başmüdürü olarak yeni göreve başlayan Artvinli hemşehrimiz Gönül Kocaman, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Mehmet Kocatepe, Gönül Kocaman’ın Artvin’e gelmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek PTT Başmüdüresi Gönül Kocaman ile tanışmalarının çok eskiye dayandığını söyledi.  Kocatepe ; “ Artvinli hemşehrimiz Gönül hanım İstanbul Beyoğlu PTT Merkez Müdürü olarak görev yaparken ayrıca Yüzme Federasyonumuzun İstanbul İl Temsilciliği görevini yürütüyordu. Sporcu kimliği hasebiyle tanışıyoruz. İlimize atanması burada göreve başlaması bizleri memnun etti. İstanbul’da ki başarısının daha fazlasını kendi memleketi için harcayacağını biliyorum. Tekrardan ilimize hoş geldin. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Sporcu kimliğinizi Artvin’de de sürdürmenizi istiyoruz” dedi.

PTT Başmüdüresi Gönül Kocaman ise Başkan Kocatepe’ye nezaketinden dolayı teşekkür ederek Artvin’in kültürel ve yöresel ürünlerinin dünyaya tanıtılması noktasında önemli projelerinin olduğunu Artvin’e hizmet etmek için memleketine geldiğini ifade etti.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir