Anasayfa / Anasayfa / Saadet Partisi Yusufeli İlçe Başkanı İstifa Etti

Saadet Partisi Yusufeli İlçe Başkanı İstifa Etti

Saadet Partisi Yusufeli İlçe Başkanı Sücü Ve Yönetim Kurulu Üyeleri İstifa Etti

Saadet Partisi’nin Yusufeli ilçe başkanı Talip Sücü ile yönetim kurulunun üyelerinin çoğunluğuistifa etti.

İlçe Başkanı Talip Sücü, yazılı olarak yaptığı açıklamada, Saadet Partisi’nin milli görüşün temel esaslarından saptığını gördüğünü ve üzülerek 11 yıldır ilçe başkanlığını yapmakta olduğu Saadet Partisi’nden yönetim olarak istifa etiklerini bildirdi.

Üyesi oldukları süre içerisinde onur duydukları Genel Başkanları Necmettin Erbakanhocanın kurduğu SaadetPartisi’nden, aidiyet ve ünsiyet duygularını yitirdiklerini belirten Sücü, şu ifadelere yer verdi:

“Erbakan hocamızın vefatından sonra yaşadığımız genel merkezimizin en tepe noktasındaki bir dizi yanlışlıklar partimize ve milli görüş hareketine çok zarar verdiğini müşahade ettik. Özellikle bu dönemde Dr. Fatih Erbakan Bey’in duruma müdahil olarak ortaya koymuş olduğu duruş, basiret ve ferasetle Erbakan Vakfı’nın kurmuş ve merhum babası Erbakan hocamız gibi herkesi kucaklayarak bir araya getirmeyi başarmıştır. Bu durum bizleri son derece memnun etmiş ve heyecanlandırmıştır. Bizler Dr. Fatih ErbakanBey’in Erbakan Vakfı çatısı altında yaptığı ve yapacağı çalışmalarla milli görüş hareketini hak ettiği yere getirecek, yeniden aziz milletimizin hizmetine sokacak ve bu aziz millet Dr. Fatih Erbakan Bey’in liderliğindeki milli görüş hareketiyle lider bir Türkiye, İslam birliği ve yeni bir dünyayı mutlaka kuracaktır.” ifadelerine yer verdi.

Ç.P.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir