Anasayfa / Anasayfa / Sonsuz Aşk 5 Mayıs’ta Vizyonda

Sonsuz Aşk 5 Mayıs’ta Vizyonda

Sonsuz Aşk, 5 Mayıs 11 Mayıs tarihleri  arasından Artvin Sineması’nda 

Beklenen film “Sonsuz Aşk”  5 Mayıs 11 Mayıs tarihleri  arasındanArtvin’de vizyona girecek.

24 Mart 2017 tarihinde vizyona giren Türk yapımı romantik film Sonsuz Aşk, Artvin Sinemasında sinemaseverlerle buluşuyor. Yıllardır birbirinden önemli yapıtları, Artvin halkıyla buluşturan sinema salonumuz bu kez önemli bir yerli yapıta ev sahipliği yapıyor.

Vizyona girdiği günden itibaren isminden oldukça çok söz ettiren Sonsuz Aşk,  bu kez Artvinli sinema severlerle buluşuyor. 5 Mayıs- 11 Mayıs tarihleri arası Artvin sinemasında gösterime girecek olan dev yapıt 13.30, 16.00, 19.00 seanslarıyla sinemaseverlere hizmet veriyor.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı filmin Oyuncuları;  Fahriye Evcen, Murat Yıldırım, Ege Aydan, Fatih Al, Filiz Ahmet olurken filmin türü ise drama, romantik.

Filmde Fahriye Evcen; kardeşiyle kurduğu düzende, küçük mutluluklarla yaşamını renklendiren Zeynep karakterini canlandırırken, Murat Yıldırım ise işine bağlı, genç yaşta profesör olan cerrah Can karakteriyle izleyicisiyle buluşacak. İlk bakışta hiçbir ortak noktaları yokmuş gibi görünen, Can ve Zeynep beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına dahil olduklarında, aşılması zor engelleri de beraberinde getiren sonsuz bir aşkın içine düşerler.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir