Anasayfa / Anasayfa / Vali Doğanay, Artvin’in Çınarları İle Yemekte Bir Araya Geldi

Vali Doğanay, Artvin’in Çınarları İle Yemekte Bir Araya Geldi

Artvin Valisi Ömer Doğanay, “Yaşlılara Saygı Haftası” dolayısıyla yaşlılarla yemekte bir araya geldi.

Kadın Girişimciler Turizm Geliştirme ve İşletme Kooperatifi Başkanı Hatice Nur Ersöz tarafından kooperatif binasında yaşlılara ve rahmetli babası Selahattin Varan’ın adına verdiği yemeğe, Artvin Valisi Ömer Doğanay, Kooperatif Başkanı Hatice Nur Ersöz ile yaşlılar katıldı.

Yaşlılarla tek tek tokalaşarak hal hatırlarını soran Vali Doğanay, bir süre sohbet ederek, sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmeleri temennisinde bulundu.

Vali Doğanay, burada yaptığı konuşmada, Vali Doğanay, bütün çabalarının yaşlıların huzur içinde hayatlarını sürdürmelerini sağlamak ve ihtiyaç duyduklarında devletin sıcak yüzünü onlara göstermek olduğunu kaydederek, “Üzerimizde emeği olan yaşlılarımız için yapacağımız her güzel iş, hem vicdani hem de insani sorumluluğumuzun gereğidir. Bu vesile ile değerli büyüklerimizin Yaşlılara Saygı Haftası’nı kutluyor ve ellerinden öperek, minnet ve şükran duygularımla sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Yaşlıların, dün ile bugün arasında köprü kuran, kültür, milli ve manevi değerlerin yarınlara taşınmasını sağlayan, en değerli varlıklar olduğunu belirten Vali Doğanay,  devlet olarak bakıma muhtaç yaşlıların her zaman yanında olduklarını ve devletin kapılarının kendilerine sonuna kadar açık olduğunu söyledi.

Kadın Girişimciler Turizm Geliştirme ve İşletme Kooperatifi Başkanı Hatice Nur Ersöz ise kooperatiflerinin kuruluş amaçları kapsamında bu tür sosyal etkinler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Tüm yaşlıların bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini belirten Başkan Ersöz, “Bizler sadece bugüne mahsus değil her zaman yanınızdayız, sizler bizim baş tacımızsınız. Yalnızca bu haftaya özel olarak bir araya gelmiyoruz. Sizleri her zaman seviyor ve saygı duyuyoruz. Gönlümüz de kapımız da sizlere her daim açık. Kurumsal anlamda da her zaman yaşlılarımızın hizmetindeyiz.” diye konuştu.

Program, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

AVBM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir