Anasayfa / Anasayfa / Yıldızlarımız Çeyrek Finalde

Yıldızlarımız Çeyrek Finalde

Yıldızlarımız Çeyrek Finalde

Artvin Erkek Basketbol Takımı Çeyrek Finalde

14 – 17 Aralık 2017 tarihleri arasında Erzincan’ da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Müsabakaları’ nda mücadele eden Artvin Erkek Basketbol takımı çeyrek finalde.

Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığınca ve 12 takımın katıldığı Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Grup Müsabakaları Bölge Şampiyonası 14-18 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti. Erzincan ilinin ev sahipliği yaptığı 12 takımın yer aldığı Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Grup Müsabakaları Bölge Şampiyonasına Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 11-12-13 yaş gruplarından 12 sporcumuz başarılı mücadelesi ile çeyrek finale katılmaya hak kazandı.

Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Müsabakaları’ nda mücadele eden ilk (yaş kategorileri 2004-2005-2006) maçında Rize takımını 61-28, Gümüşhane takımını ise 23-6 sayılarıyla yenerek grubunda birinci oldu.

Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Grup Müsabakaları Bölge Şampiyonası düzenlenen maçlar sonrasında dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen tören ile takdim edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir