Anasayfa / Anasayfa / Yılın İlk Toplantısında 2017 Yılı Masaya Yatırıldı

Yılın İlk Toplantısında 2017 Yılı Masaya Yatırıldı

Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürlüğünce 2018/1 Yılı Yatırım Programı Değerlendirme Toplantısına Artvin’den de katılım sağlandı.

Bölge Müdürü Ahmet Usta başkanlığında Rize Fırtına Vadisi Ziyaretçi Merkezi Toplantı Salonunda 17 Ocak 2018 günü gerçekleştirilen ‘2017 yılı Yatırımlarımız ve Gerçekleşmeleri ile Yaşanan Problemler ve Çözüm Önerileri” konulu ‘Değerlendirme Toplantısına’, Bölge Müdür Yardımcıları Cüneyt Aloğlu, Murat Kefelioğlu ile Bölge Müdürlüğü Merkez Şube Müdürleri ve Rize, Artvin, Trabzon, Gümüşhane, Giresun İl Şube Müdürleriyle ilgili teknik elemanlar katıldı.

Yapılan toplantıda, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, 12.Bölge Müdürlüğümüz tarafından 2017 yılı içerisinde Bölge Müdürlüğümüz sorumluluk kapsamında bulunan illerde yapılan/gerçekleştirilen yatırımlar ve yapılması planlanan yatırım/projeler değerlendirilerek bilgilendirmeler yapıldı.

Toplantı sonrası 12. Bölge Müdürümüz Ahmet Usta tarafından 2017 yılı Yatırım Programının hedeflenen oranda başarı ile sonuçlanması nedeniyle Bölge Müdürlüğümüzde görev yapan personele teşekkür belgesi ve plaket verildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir