14 Şubat’ta İnsanların Birbirine Olan Sevgisi Sadakati Çiçeğe Yansıyacak!

My Garden Çiçekçilik Organizasyon’un sahibi Ufuk Karacan yaklaşan 14 Şubat Dünya Sevgiler Günü öncesinde hummalı bir çalışma içerisine girerek sevdiğinden sevgisini esirgemeyen tüm müşterilerin yüzünü güldürmeye devam edecek…

Güller, orkideler, papatyalar ve daha birçok Sevgililer Günü çiçeği, hayatlarındaki özel insana romantik bir sürpriz yapmak isteyenler için Artvin’de uzun yıllar çiçekçilik ve organizasyon sektöründe hizmet veren ve tercih edilen My Garden Çiçekçilik Organizasyon’un sahibi Ufuk Karacan; “14 Şubat’ta İnsanların Birbirine Olan Sevgisi Sadakati Çiçeğe Yansıyacak!” dedi.

14 Şubat Dünya Sevgililer günü nedeniyle her yıl yapılan kutlamalar özellikle çiçekçilerin sevdikleri bir gün olarak biliniyor. Gerek Sevgililer gerek evliler, gerek nişanlılar birbirlerine özellikle çiçek alarak kutlamalar yaptıklarını söyleyen Karacan en önemli şeyin güven olduğunu ifade ediyor. O güveni de sevdiğiniz kişiler de bulabilirsiniz diyen Karacan o güvenin de en güzel ifadesinin çiçek olduğunu söylüyor.

Yaklaşan 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü öncesi açıklamalarda bulunan Karacan şu ifadeleri kullandı:

– Bu yıl sevgililer günü için 2 Bin adet canlı gül getireceğiz

14 Şubat Sevgililer gününde alış verişin de çok olacağını düşünüyoruz. Bu yıl sevgililer günü için 2 Bin adet canlı gül getireceğiz.  Birbirinden güzel farklı renkte güller getireceğiz. Ayrıca gökkuşağı renkli orkidelerimiz var. İnşallah insanların birbirine olan sevgisi sadakati çiçeğe yansıyacak. En ucuz alış veriş de aynı zamanda çiçektir diye düşünüyorum. Çiçekler çünkü manen bir simge.

-Tek bir gül 20 TL.

Fiyatlarımız da bir artış yok. Geçen yılla fiyatlarımız aynı tek bir gül 20 TL.  Sevginin bedeli yoktur ama 14 Şubat’ta insanlar gerçekten de sevdiklerine gül alıyorlar.

-Kapıda ödeme imkanı var

Müşterilerimize bu sene bir kolaylık daha yapacağız. Kapıda kredi kartı ile ödemelerini gerçekleştirebilecekler.”

14 Şubat Sevgililer Günü’ne nasıl hazırlanıyorsunuz?

“14 Şubat çiçekçiler için çok önemli bir gündür. İnsanların alım gücü ne olursa olsun, ekonomik kriz bile olsa herkesin bir sevdiği var. Her statüden müşterimiz illa ki sevdiği kişiye bir çiçek alıyor. Biz de bu özel günde tüm müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.  Buradan herkesi mutlu gönderiyoruz. Bu nedenle heyecanla şimdiden hazırlık yapmaya başladık.

Sevgililer Günü’nde en çok hangi ürünler tercih ediliyor?

Aslında başrolde kırmızı gül oluyor elbette ama inanın ki, özel tasarım istekleri de gelebiliyor. Kişisel çalışmalar için günler öncesinden hazırlık yapıyoruz.

Size yardım eden kişiler var mı?

Evet iş yerimizde çalışan arkadaşlarımızın bana çok büyük emekleri var. Özellikle özel günlerde zamanında siparişi yetiştirirler. Bu açıdan bir sıkıntı yaşamıyoruz. Siparişleri zamanında doğru adrese ulaştırmaları konusunda müşterilerimizin güvenini yıllardır kazandık. O şekilde de devam ediyor bu güven. Ayrıca ekip olarak planlı ve programlı çalıştığımız için her şeye yetişebiliyoruz. Plan, program ve zaman yönetimi iş hayatında çok önemlidir.

Müşterilerin memnun ediyoruz diyebiliyor musunuz?

Evet, edebiliyoruz.  En önemlisi bizler görsel örneklerle çalışıyoruz ve yüzde yüz memnuniyet için bu kadar detaylı çalışmayı tercih ediyoruz. Ben müşterimin buradan her zaman mutlu gitmesini istiyorum.müşterileriminyüzünü gülümsetmek için emek vermek lazım, müşteriyi mutlu etmek için onu çok iyi anlamak lazım.”

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir