2019 Yılında En Çok Muayene Yapan Aile Sağlığı Merkezi Çalışanlarına Plaket Verildi

İlimiz de yürütülmekte olan Aile Hekimliği Uygulamaları kapsamında İlimizde 2019 yılında aile hekimliği ile ilgili işlemlerini aksatmadan Karar Destek Sistemi(KDS) verilerine göre en çok muayene yapan ilk 3 (üç) e giren aile hekimi ve aile sağlığı çalışanlarına plaket verildi.

İl sağlık müdürlüğünce yapılan açıklamada; “İlimiz de yürütülmekte olan Aile Hekimliği Uygulamaları kapsamında İlimizde 2019 yılında aile hekimliği ile ilgili işlemlerini aksatmadan Karar Destek Sistemi(KDS) verilerine göre en çok muayene yapan ilk 3 (üç) e giren aile hekimi ve aile sağlığı çalışanlarına “4 Şubat Dünya Kanser Günü” etkinlikleri kapsamında; İl Sağlık Müdürü  Opr. Dr. İrfan Akalın ve Sağlık Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. İbrahim Duzcan tarafından İl birincisi (21.188)  Şavşat 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan Aile Hekimi  Dr. Uğur Akyıldız  ve  Aile  Sağlığı Çalışanı Hemşire Betül Yalduz, İl İkincisi (18.585) Kemalpaşa Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan Dr. Birol Vanizor  ve Aile Sağlığı Çalışanı Ebe Cennet Aydın  ile İl üçüncüsü (18.345)  Hopa  1 Nolu Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan Dr. Asım Müftüoğlu ve Aile Sağlığı Çalışanı Hemşire Sevda gülbetekin’e   yapmış oldukları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edilerek  plaket verilmiştir.” İfadeleri kullanıldı.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı Yapıldı

İçişleri Bakanlığımızca “Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi” uygulamaya konularak trafikte sürücü, yolcu ve yaya olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir