2021 yılının planlaması yapıldı

Orman Bölge Müdürlüğü’nde 2020‘nin değerlendirilmesi, 2021 yılı hedefleri toplantısı yapıldı.

Orman Bölge Müdürü Dr.Mimar Sinan Özkaya başkanlığında; Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürlerinin katılımıyla Artvin Orman Bölge Müdürlüğünün 2020 faaliyetleri ve 2021 program ve hedefleri konusunda toplantı yapıldı.​

Toplantının açılışını yapan Orman Bölge Müdürü Dr.Mimar Sinan Özkaya; “2020 yılını pandemi sürecine rağmen ekip ruhuyla özverili çalışmalar neticesinde programlarını gerçekleştirerek, başarılı bir yıl tamamladık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sizlerden beklentim aynı gayret ve özverili çalışmayla 2021 hedeflerine sorunsuz ulaşmak” dedi.

Toplantıda İşletme Müdürleri tarafından 2020 yılı program ve gerçekleşmeleri karşılaşılan sorunlar ile 2021 yılı programlarından oluşan konularda sunum yapıldı. Yapılan sunumların ardından ilgili Şube Müdürleri, Bölge Müdür Yardımcıları ve Bölge Müdürü tarafından yapılması gerekenlerin üzerinde görüşüldü. 2021 yılında belirlenen yılsonu hedeflerine ulaşmak için ekip ruhuyla çalışarak her türlü tedbirin alınması vurgulanarak, başarılı bir yıl olması temennisinde bulunuldu.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir