Anasayfa / Anasayfa / Atatepe’de İlk Düğün Yeşim ve Recep Çiftinden

Atatepe’de İlk Düğün Yeşim ve Recep Çiftinden

Atatepe’de İlk Düğün Yeşim ve Recep Çiftinden

Artvin’de, 22 Metre Yüksekliği ile Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelinin bulunduğu Atatepe’de ilk düğün Yeşim ve Recep çiftinden geldi.

Artvin Belediyesi Atatepe Sosyal Tesislerinde yer alan Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelinde ilk düğün Yeşim ve Recep çiftinden geldi.

Artvin’de 22 metre yüksekliği ile Türkiye’nin en büyük Atatürk Anıtı’nın yer aldığı Atatepesosyal tesis unvanın almasıyla birlikte vatandaşlar her fırsatta heykelin bulunduğu sosyal tesislere akın ediyor. Ziyaretin yanı sıra nikahını ve düğün töreni tesislerde yapan bile oldu. Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Yeşim Veziroğlu ve Recep Şimşek düğünlerini Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelinin altında yapmak istediler.

Artvin Belediyesine ait sosyal tesislerde yapılan düğünün organizasyonu beşli organizasyon üstlendi. Heykelin hemen alt tarafında bulunan alana hazırlanan sehne ve platformla davetliler kabul etildi.

Çift düğünlerini Atatürk heykelinin altında yapmalarının sebebini şu şekilde açıkladılar:

“Bizim için Atatürk’ün sonsuz anlamı var.  Düğünümüzü Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelinin altında yaptığımız için gururluyuz.  Türkiye cumhuriyet kurucusu Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün heykelinin ilimizde olmasından gururluyuz. Düğünümüzü orada yaptığımız için gururluyuz. Malum ilimizde yağış riski nedeniyle kır düğünü ve açık hava düğünleri pek olmuyor. Fakat büyük risk altık şükrü sorunsuz bir şekilde düğünümüz tamamladık. Büyün davetlilere katılımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.”