MÜSİAD Artvin Şubesi’nden İl Emniyet Müdürü Ergen’e Hayırlı Olsun Ziyareti

MÜSİAD Artvin Şubesi’nden İl Emniyet Müdürü Ergen’e Hayırlı Olsun Ziyareti

MÜSİAD Artvin Şubesi, kısa bir süre önce ilimize atanan İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Artvin İl Yönetimi, Artvin İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen’e yeni görevinde başarı temennisinde bulundu.

MÜSİAD Artvin İl Başkanı Celal Öztürk ve Yönetim Kurulu üyelerinin yer aldığı ziyarette ilimize yeni atanan İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen’in makamında gerçekleşen ziyarette gündem konusu yine Artvin oldu. Artvin İl Emniyet Müdürlüğü ile MÜSİAD arasında, kent etkileşimi bağlamında kentin sosyo-ekonomik kalkınması yönünde atılabilecek müşterek adımlar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Kısa bir süre önce Artvin’e atanan İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen MÜSİAD Artvin İl Başkanı Celal Öztürk, MÜSİAD olarak İl Emniyet Müdürlüğü’ne her zaman destekçi olacaklarını söyledi. Sinan Ergen’in yeni görevinde başarılı olacağına inandıklarını belirten Celal Öztürk, iyi bir iletişim halinde olacaklarını söyledi.

Artvin İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen ise ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Artvin İl Başkanı Celal Öztürk ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, Artvin İl Emniyet Müdürlüğü olarak Artvin’deki tüm STK’larla ortak payda da buluşma noktasında üzerine düşen görevi yaptığını ve bundan böyle de yapmaya devam edeceğini belirtti.

Artvin İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen ile MÜSİAD Başkanı Celal Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından ziyaret programı son buldu. Ziyaret sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Ayrıca Kontrol Edin

Doğu Karadeniz Yeşil Kalsın, Dereler Çamur Akmasın

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Artvin’in Arhavi ilçesinde bulunan Kamilet Vadisi’nde yapılan hidroelektrik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir