BAŞKAN ELÇİN, SANAYİ ESNAFI İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin S.S. Vali Selahattin Akyurt Sanayi Sitesi Esnafı ile Artvin Belediyesi Hangarlarında bir araya geldi.

S.S. Vali Selahattin AkyurtT Sanayi Sitesinde, ortak kullanım alanlarında bulunan hurda araçlar, onarım sırasının gelmesini bekleyen küçük büyük araçlar, iş makineleri , kullanılmayan malzemeler ve bazı Esnafların, işyerlerinde yeterli şekilde malzemelerini stoklayacakları depolarının olmamasından kaynaklı olarak, ortak kullanım alanlarının işgal edilmesi nedeniyle, görüntü kirliliğinin yanı sıra sanayi sitesi Esnaflarının verimli çalışmasına engel olmasından dolayı, oluşan sorunun çözümü için, Belediye Başkanı Demirhan ELÇİN, sanayi Esnafı ile Belediye Hangarlarında bir araya gelerek sorunun çözümü için, karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, sanayi esnafının sorunlarını dinledi.

Başkan ELÇİN, S.S. vali Selahattin Akyurt Sanayi Sitesi Esnaflarına, daha verimli, daha bereketli, daha kazançlı ve daha huzurlu çalışma ortamı yaratabilmek için ortak kullanım alanlarındaki işgalin ortadan kalkması için Belediye olarak gerekli çalışmaların yapılacağını, uygun olan bölgeleri park alanı ve malzeme depo yerleri olarak tespit ederek, yaşanan sıkıntılara çare bulmak için gayret edeceklerini Sanayi sitesi Vaziyet Planına uygun şekilde düzenin sağlanacağını söyledi.

Sanayi Esnafının da daha anlayışlı olması ve daha fedakarlık yapması gerektiğini söyledi.

Sanayi esnafı, Başkan Elçin’in sorunları yerinde tespit edip, sorunların çözümünün de muhataplarıyla müzakere ederek icraat yapma yönetim anlayışından dolayı, memnuniyetlerini dile getirirken, sanayi sitesine sığamadıklarını ve biran önce yeni yapılmakta olan sanayi sitesinin bitirilmesi için, Belediyenin devreye girmesini istediler.

Toplantının ardından Başkan Elçin, Esnaflarla birlikte, Sanayi Sitesini gezerek incelemelerde bulundu.

Belediye Hangarlarında düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Belediye Koordinatörü Cüneyt Öztürk, Başkan Danışmanı Emrah Özkan, Artvin Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Kadir Küçükay, Sanayi Sitesi Başkanı İsmail Ustael, Artvin Esnaf ve Sanatkarlar kredi Kefalet Kooperatifi Yöneticisi Mevlüt Duyan, Yöneticiler ve Sanayi Esnafı katıldı.

ABBB

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir