90 YAŞINDAKİ YAZAR, OSMAN ALTUN CORONAYI YENDİ!

1 yıldır bütün dünyayı etkisi altına alan ve yüz binlerce insanın ölümüne neden olan koronavirüs salgını maalesef devam ediyor.

Köy Enstitüleri mezunu emekli öğretmen yazar Osman Altun coronaya yakalandı bir hafta hastanede yatan Altun iyileşerek 14 günlük karantinaya alındı Sağlık durumu gayet iyi olan yazar Osman Altun Şavşat huzurevinde odasında dinleniyor.

Emekli öğretmen yazar Osman Altun 90 yaşında ilk kitabını çıkardı.  kitabını  okurlarına ulaştıramadan Koronaya yakalandı.

Oğlu Kayhan Altun babasının koronavirüsü yendiğini Karantina Süresinin 3 gün sonra sona erdiğinii sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirterek sosyal medya paylaşımı üzerinden bilgilendirme yazısı yazdı. Bilgilendirme yazısında şu ifadeler yer aldı.

BİLGİLENDİRMEDİR!

Değerli dostlar,

Bildiğiniz üzere saygıdeğer babam Emekli Köy Enstütülü Öğretmen OSMAN ALTUN çıkarmış olduğu kitabını siz değerli okurlarına sunmuştur.

Fakat maalesef kitap babamın eline ulaşması ile covid olması aynı zamana denk geldi. Yaklaşık 10 gün hastanede tedavi edildi, şimdi karantina sürecinde olmasına rağmen durumu gayet iyidir ve daha da iyi olacağına inancım tamdır. Bu süreçte gerek hastane sürecinde emeklerini esirgemeyen Şavşat ‘taki sağlık emekçilerine, destek olan arayan soran tüm dostlara babam ve oğulları adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Eksik olmayın dostlar, iyi ki varsınız.

Ama en büyük mücadeleyi veren, direnen bu illetin de üstesinden gelmeyi başaran sevgili babamın ellerinden öpüyorum. Bir daha yaşanmaması umuduyla sağlıklı huzurlu uzun ömürler dilerim. Başımızdan eksik olmasın.

Değerli dostlar, takdir edersiniz ki, bu süreç zor geçti, kitabın dağıtımını yapamadık, aksattık. Kısa bir süre içinde tekrar dağıtımına başlayacağız. Siz değerli okuyucuların affına sığınıyoruz.

Ayrıca babamız OSMAN ALTUN ‘un siz değerli okurlarına selam, sevgiler sunmaktadır. Sağlıklı günlerde buluşmak umuduyla.

Telefonla gazetecilere bilgi veren yazar Osman Altun şunları söyledi,

Maalesef koronaya ben de yakalandım Şu an iyiyim özellikle hastanede benim tedavim için her zaman yanımda olan doktorumuza sağlık personelimize gönülden teşekkür ediyorum Şimdi hastaneden çıktım.  Huzurevinde Karantina odamda süremin dolmasını bekliyorum gayet iyiyim arayan soran tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum kitabımın çıkmasıyla Corona olmam aynı zamana denk geldi O nedenle Kitaplarımı okurlarıma ulaştıramadı mmse ağlayamadım 3 gün sonra Karantina süre doluyor kitapla ilgili bir tanıtım yazısı yayınlayacağım.

Corona sürecinde normal bir yaşam olmadığı için gönül arzu ederdi ki bir imza günüm olsun dostlarıma sevenlerimi Kitaplarımı imzalayarak vereyim ama böyle olmadı inşallah Corona bir ters de o güzel günleri Birlikte yaşarız Ben bütün dostlarıma tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir