Anasayfa / Anasayfa / A.Hopaspor Kulüp Başkanı Çakmak Şimdi Birlik Zaman Dedi

A.Hopaspor Kulüp Başkanı Çakmak Şimdi Birlik Zaman Dedi

Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Mubin Çakmak, “Nerede bir Artvinli varsa şimdi takımına sahip çıkma zamanıdır” dedi.

Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Mubin Çakmak bir açıklama yaparak “Nerede bir Artvinli varsa şimdi takımına sahip çıkma zamanıdır” dedi. B

aşkanMubin Çakmak açıklamasında şunları ifade etti: “Büyük A.Hopaspor sevdalılarına, kıymetli Artvin halkına duyurumuzdur.

Sizlerin de bildiği gibi 3.lige yükselme 1. kademe maçımızı 22 Nisan Pazar günü saat 15.00’da Malatya’da, Yeni Malatya Stadyumunda oynayacağız. Öncelikle camiamız olarak sizlerden ricam seyahat esnasında emniyet kemeri kullanmanız, alkol almamanız, uykusuz araç kullanmamanız ve dikkatli olmanızdır. İnsan hayatı ve sağlığınız bizler için her şeyden önemlidir. Bizim için bir can bin can demektir.
Artvin ve ilçeleri olmak üzere Türkiye’de A.Hopaspor’a gönül veren kişi, kurum ve kuruluşlarımızı, organize olan guruplarımız ile birlikte bu önemli karşılaşmaya bekliyoruz.

Aynı zamanda yüzdük yüzdük kuyruğuna gelmişken, Artvin’in değerli iş dünyasından, bürokrasisine, belediye başkanlarından, STK başkanlarına herkesin ulaşım organizasyonu konusunda da taşın altına ellerini koymasını rica ediyoruz.
Artvin’in sosyal konumu ve tanıtımı konusunda önemli bir nokta olan A.Hopaspor bugüne kadar sağladığımız birlik ve beraberliğimizden ötürü bu başarıya ulaşmış ve bundan sonra ki aşama olan 3. Lig mücadelemizde de aynı çizgiyi çizecektir.
Büyük işler, önemli atılımlar; ancak birlikte çalışma ile eIde edebiliriz. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için var olacağız.

“Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir” sloganımızla spor camiasına Artvin Hopaspor sevgimizi paylaşıyoruz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir