AÇÜ’denİdlib Şehitlerine Destek

Artvin Çoruh Üniversitesi öğrenci topluluklarından “ Kitap, Akademik Düşünce, Eğitim ve Medeniyet Topluluğu” üniversitenin Merkez Yerleşkesinde “İdlib Şehitlerini Anma ve Kahraman Ordumuza Destek” programı düzenledi.

Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki’nin de yer aldığı programa AÇÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hüseyin Peker ve Prof. Dr. Murat Kibar AK Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı, Ülkü Ocakları İl Başkanı Ogün Erdem ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda Kuran-i Kerim tilaveti yapıldı ve şehitlerimiz için dua okundu.

Şehitlerimizi anma programında konuşan Rektör Prof. Dr. Tilki Yüzyıl önce olduğu gibi küresel güçler tarafından ülkemiz kangölüne çevrilmeye çalışılıyor ama bizlere düşen görev ve tabiki sizlere düşen en büyük görev çok çalışmak.Ben bu vesileyle İdlib’de şehit düşenlere Allah’tan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum, bütün gazilerime sağlık diliyorum” diyerek böyle zor bir dönemde üniversite olarak kahraman Mehmetçiğin her zaman yanında olacaklarını belirtti.

Ayrıca Kontrol Edin

Doğu Karadeniz Yeşil Kalsın, Dereler Çamur Akmasın

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Artvin’in Arhavi ilçesinde bulunan Kamilet Vadisi’nde yapılan hidroelektrik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir