AGC Başkanı Alkan’dan Teşekkür!

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle gerçekleşen ziyaretler için teşekkür mesajı yayınladı.

AGC Başkanı Alkan Vali Yılmaz Doruk’a ve DSİ 12. Bölge Müdürü Celal Tokalak’a 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlemiş oldukları kahvaltı nedeni ile teşekkür etti.

Alkan yayınladığı mesajda; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle derneğimize gelerek bizleri ziyaret eden Vekilimiz Uğur Bayraktutan, AK Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı ve MHP İl Başkanı Serdar Kılınç’a ve kamu kurum kuruluşlarına şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ederim. Basın çalışanları arkadaşlarıma da özverili çalışmalarından ötürü bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum. Tekrardan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar esenlikler dilerim” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir