AGC’den Artvin Belediye Başkan Yardımcıları Öztürk ve Özkan’a Ziyaret

Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC), Artvin Belediye Başkan yardımcılığı görevine getirilen Cüneyt Öztürk ve Emrah Özkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’in ekibinde yer alan ve daha sonra Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen genç Belediye Başkan Yardımcıları Cüneyt Öztürk ve Emrah Özkan’ı Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.
İki Belediye Başkan Yardımcısını ayrı ayrı makamında ziyaret edenArtvin Gazeteciler Cemiyeti Başkan Zeki Alkan ve yönetim kurulu üyeleri başkanlarayeni görevlerinin hayırlı olmasını temennisinde bulundu. Alkan; Bu tarz görevlere genç ve dinamik kadroların getirilmesi Artvin halkı ve esnafı için oldukça önemli olduğunu söyledi.
İki başkandan ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirerek Artvin basının yakinen takip ettiklerini, başarılı ve özverili çalışma sergilediklerini belirttiler. Artvin Belediyesi’nin çalışmalarının halka duyurma anlamında Artvin basını bizim sesimiz oldu. Bu anlamda sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz dediler.
Ziyaret daha sonra sohbet şeklinde devam ederken, iki başkanda en yakın zamanda iadeyi ziyarette bulunacaklarını söylediler.
Ç.P.

Ayrıca Kontrol Edin

Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik Toplantı Yapıldı

İçişleri Bakanlığımızca “Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi” uygulamaya konularak trafikte sürücü, yolcu ve yaya olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir