Anasayfa / Anasayfa / AGC’den İl Jandarma Komutanı Bahtiyar Yılmaz’a Ziyaret 

AGC’den İl Jandarma Komutanı Bahtiyar Yılmaz’a Ziyaret 

Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan ve Yönetim kurulu üyeleri Artvin İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Ülkemizde önemli bir görev üstlenen Jandarma Komutanlığı, ilimizde başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Bu kapsamda Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber basın mensupları bu önemli kurumun başında bulunan İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti  dile getiren Yılmaz,  Artvin basının yakinen takip ettiğini ifade ederek, “Bu zorlu coğrafyada hizmet veren basın mensupları önemli bir görev üstleniyor. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkan Zeki Alkan, “Artvin’de görev yapan Jandarma personelimiz gerek ilimiz gerek ilçeler ve köyler olmak üzere önemli görevler sürdürmekte.  Halkımızla samimi bir iletişim kurduğu bizler görmekteyiz.  Bu öz verili çalışmalarınızdan dolayı kurumunuz adına sizlere teşekkürlerimiz sunuyoruz” dedi.

Alkan, daha sonra Artvin basını hakkında bilgiler verdi. Görüşme daha sonra sohbet şeklinde devam etti.Ç.P.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir