Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü 19 Eylül Gaziler günü kapsamında, Kore Gazi’si İdris Gören’i ziyaret ettiler.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü 19 Eylül Gaziler günü kapsamında, Kore Gazi’si İdris Gören’i ziyaret ettiler.

Artvin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Şentürk Ağırbaş ve kurum çalışanları 19 Eylül Gaziler günü kapsamında Kore gazilerimizi unutmadı.

Ülkemizde ve ilimizde kutlanan 19 Eylül Gaziler günü hafta boyunca farklı etkinlikler çerçevesinde kutlandı. Artvin Valiliği önünde çelenk sunma programı ile başlayan gaziler gününün vatandaşlar gazilerimizle bir araya geldi.

Artvin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü gazilerimiz sadece 19 eylül’de değil yılın bir çok gününde ziyaretlerini gerçekleştiriyor. Fakat Gaziler Günü 19 Eylül olması münasebetiyle bu ziyaretlerine bir yenisi daha eklediler. 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Aile ve Sosyal ve sosyal politikalar il Müdürü Şentürk Ağırbaş, İl Müdür Yardımcısı İsmail Ermiş ve Şehit Yakınları ve Gaziler Birim Sorumlusu Yavuz Özdemir Dikmenli Köyünde ikamet Kore Gazisi İdris Gören’i evinde ziyaret ettiler.

Kore Gazisi İdris Gören’le uzun uzun sohbet eden kurum müdürü Şentürk Ağırbaş ve daha sonra Kore gazisine  Bayrak hediye ettik.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir