Anasayfa / Anasayfa / “Ailecek Şaşkınız”6 Nisan’daArtvin Sinemasında Vizyonda

“Ailecek Şaşkınız”6 Nisan’daArtvin Sinemasında Vizyonda

Oyuncular Murat Cemcir’in , Saadet Işıl Aksoy , Ahmet Kural , Cengiz Bozkurt’la bir araya geldiği “Ailecek Şaşkınız” filmi Artvin Sinemasında 6 Nisan-19 Nisan tarihleri arasında Artvin Sinemasında gösterimde.

Artvin Sinemasında dev yapıt sinemaseverlerle buluşuyor. Yıllardır birbirinden önemli yapıtları, Artvin halkıyla buluşturan sinema salonumuz bu kez önemli bir yerli yapıta ev sahipliği yapıyor. Vizyona girdiği günden itibaren isminden oldukça çok söz ettiren “Ailecek Şaşkınız” bu kez Artvinli sinemaseverlerle buluşuyor.  6 Nisan-19 Nisan tarihleri arası Artvin sinemasında gösterime giren olan dev yapıt 13.30, 16.00 ve 19.00 seanslarıyla hizmet verecek.

Özet ve Detaylar

Yönetmen: Selçuk Aydemir

Filmin Konusu:Ferhat ve Gökhan çocukluk arkadaşıdır. Ferhat’ın babasının emekli olup şirketten ayrılması sonucu, Ferhat aile şirketleri olan inşaat firmasının başına geçer. Bu ayrılmaz ikili kendilerini bir hırsızlık olayının içinde bulur. Ferhat’ın atı çalınır. Bu durum Elif’le yollarını kesiştirir. Elif’in olayın üzerine eğilmesiyle, hırsızlığın ardındaki sır perdesi aralanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir