AK Parti’de Kongre Süreci Başlıyor

AK Parti Artvin Teşkilatlarında, kongre süreci başlıyor. 1 Mart Pazar günü Artvin Merkez ilçesi ile başlayacak ilçe kongreleri haziran ayına kadar tamamlanacak.

AK parti’de 7 olağan kongre süreci Artvin Merkez ilçe kongresi ile başlıyor. AK Parti Genel Merkezi ve AK Parti İl Başkanlığı, Artvin Merkez İlçe Başkanını belirlemek için, Ak Parti üyeleri arasında hem sanal ortamda, hem de telefon aramaları ile anket düzenledi. Bu anket sonrasında belirlenecek adaylar arasında Merkez İlçe Başkanı Belirlenecek.

Haziran ayında tamamlanması planlanan ilçe kongrelerinden sonra, İl kongreleri Başlayacak, Türkiye genelinde yapılan il kongrelerinden sonra AK Parti Genel merkezi tarafından, Genel Başkanı belirlemek için 7. Olağan Büyük kongre gerçekleştirilecek.

AK Partiyi 2023 hedeflerine taşıyacak kadroların belirleneceği kongreler sonucunda yola çıkacak olan il ve ilçe yönetimleri 3 yıllık süre zarfında yerelde AK Parti ve AK Parti vizyonunu temsil edecek. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği 2024, 2050 ve 2071 hedefleri doğrultusunda Parti vizyonunu ön plana çıkarak olan teşkilatlar hem 2023 genel seçiminde hem de 2024 yerel seçimlerinde hedefleri çok yüksek tutup, en iyi sonucu alabilmek için mücadele edecek.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir