Arhavi Belediyesi Şehir İçi Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Kilit Taşı Yama Çalışmaları İle Çevre Düzenlemesi İlçe Merkezinde Sürüyor

Belediyemiz, şehir şehir merkezindeki bazı yolların bozuk olan kesimlerinin onarılması ve böylece araç ve yaya geçişlerinin daha rahat yapılmasının sağlanması amacıyla kilit taşı yama çalışması başladı. Kilit taşı yama çalışmalarının yanında ilçe merkezinde çevre düzenlemesi çalışmaları da sürüyor.

Bozulup, deforme olmuş kilit taşlarının sökülüp yerine yenisinin döşendiği çalışmalar Musazade Mahallesi İnönü Bulvarı üzerinde ve Sahil Caddesi Adliye Binası civarında sürüyor. Bilindiği gibi ilçede başlatılan kilit taşı çalışmalarıyla yollar modern bir görünüme kavuşturulmaya başlanmış olup, ileride kilit taşı belli bölgelere de kaydırılarak şehir merkezimizdeki yolların tamamının onarımının yapılması planlanmaktadır.

Kilit taşı yama çalışmalarının yanında ilçe merkezinde çevre düzenlemesi çalışmaları da start aldı. Programlı ve koordine bir şekilde temizlik işlerini yürüten ekipler çevre düzenleme çalışmaları ile görevlerini yerine getiriyorlar. Şehir merkezinde yapılan çim biçme ve ağaç budama çalışmaları vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Göreve geldikleri günden itibaren ilçenin hizmet kalitesini arttırmak için uğraştıklarını belirten Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu,  fen işleri ile temizlik işleri çalışmalarının en üst seviyeye çıkarılarak ilçenin modern ve estetik bir görünüme kavuşturulduğunu dile getirdi.

Ayrıca Kontrol Edin

BORÇKA BELEDİYE BAŞKANINDAN ODAMIZA ZİYARET

Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan CHP Borçka İlçe Başkanı Vehbi Yılmaz ile birlikte Odamızı ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir