Anasayfa / Anasayfa / Arhavi CHP Seçim Koordinasyon Merkezini Bu Defa Da Genel Başkan Yardımcısı Yunus Emre Ziyaret Etti 

Arhavi CHP Seçim Koordinasyon Merkezini Bu Defa Da Genel Başkan Yardımcısı Yunus Emre Ziyaret Etti 

Arhavi’de CHP’nin Ankara’dan Misafiri Vardı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yunus Emre Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Ve İl Başkanı Ahmet Biber Arhavi’de Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti

Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve İl Başkanı Ahmet Biber ile birlikte Arhavi’ye gelen Genel Başkan Yardımcısı Yunus Emre’ye partililer yoğun sevgi gösterilerinde bulundular. İyi Parti Arhavi İlçe Başkanı Fahri Atabek ve parti yöneticileride karşılamaya katıldılar.

CHP Genel Başkan Yardımcısı YunusEmre İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi önünde yaptığı konuşmada şunları söyledi: ”Ülkemiz hızla karanlığa sürüklenmeye çalışıyor, Hayatin her alanında sıkıntı var. Köylü perişan, İşçi perişan, memur aldığı maaşla artık cambazlık yaparak ay sonunu getirmeye çalışıyor. Ak parti İktidar hala son sürat borçlanmayla bugünü kurtarmaya çalışırken ülkenin geleceğini ipotek almaya devam ediyor. Kendi köylüsünü destekleyeceğine adını yeni yeni duymaya başladığımız ülkelerden yaptığı gıda ithalatı ile yabancı ülkelerin köylüsünü desteklemeye ısrarla devam ediyor.

Hayat pahalılığın ve İşsizliğin alıp başını yürüdüğü bir dönemden geçiyoruz.Türkiye’yi böyle sorunlarla karşı karşıya bırakan yönetim doğal olarak halka hesap vermek istemiyor Önümüzdeki seçimler bu hesabı sorabilmenin en kritik durağıdır. Yerel seçimler Türkiye için bir dönüm noktasıdır” dedi.

Arhavi’de ittifak ve birlikteliğin alkışlanmayı hak ettiğini dile getiren Yunus Emre, “Vasfi Kurdoğlu ve yönetiminin Arhavi Belediye Başkanlığına çok yakışacağını düşünüyorum.  Halk burada size yakışanı yapacağından eminim” dedi.

CHPArhavi Belediye Başkan Adayı Vasfi Kurdoğlu’ da yaptığı konuşmada Genel Başkan yardımcısı Yunus Emre’ye teşekkür ederek “Biz Arhavi’de çalışıyoruz. Kadınkollarımız sokak-bina-bina, kapı-kapı arı gibi çalışıyorlar,Gençlik kollarımız da dur durak yok.İlçe yönetimimizle birlikte bizler hayatinher alanındahalkımızla birlikteyiz. Biz Arhavi için, Arhavi’de yaşayan tüm vatandaşlarımızın hak ve hukuklarını korumak,hizmetlerden eşit oranda yararlanmalarını sağlamak için geliyoruz. Her alanda cazibemerkezi olacak bir Arhavi için çalışıyoruz.

Genel Başkan Yardımcımızı bir daha ki gelişinde Belediye Makamında ağırlayacağımdan emin olabilirsiniz. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Tüm çalışmaarkadaşlarıma,ekibime,yönetimime, Kadın ve Gençlik kollarımıza, çalışmalarımıza gönüllü destek veren tüm hemşirelerime ve süreçte birlikte hareket etme kararı verdiğimiz İyi Parti Arhavi İlçe Başkanı Sayın Fehmi Atabek ve partililerine de en samimi duygularımla teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir