Arhavi Özel Kolejinde Kariyer Günleri Devam Ediyor

Arhavi Özel Koleji Anadolu Lisesinde düzenlenen etkinliğin konuğu Dr. Öğr. Oktay Aydın oldu.

Arhavi Özel Koleji Anadolu Lisesinde düzenlenen etkinliğin konuğu Dr. Öğr. Oktay Aydın oldu.Özel Arhavi Koleji Anadolu Lisesi tarafından organize edilen Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi, Temel Eğitim Bölümü, Dr. Öğr. Üyesi Oktay Aydın tarafından okul konferans salonunda birer gün arayla, öğrencilere yönelik “Geleceğin Meslekleri ve İnovasyon” söyleşisi gerçekleşti.

Özel Arhavi Koleji Anadolu Lisesi tarafından organize edilen etkinliklerin ikinci gününde de bu defa velilere yönelik “Veli Akademisi ve Bir Ergenin Anne Babası Olmak”  konulu konferans verildi.

Konferanslara Özel Arhavi Koleji Kurucusu Çetin Demirkaya, Kurum Müdürü Ahmet Kavaz, okul öğretmenleri, okul aile birliği, veliler, misafirler ve öğrenciler katıldı. İzleyiciler tarafından dikkatle takip edilen konferans eğitimdeki önemli konulara açıklık getirdi.

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir