Arhavi’de 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güvenlik Toplantısı Gerçekleştirildi

Arhavi Kaymakamlığı, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güvenlik Toplantısını Gerçekleştirdi.

Arhavi Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu, Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan, Jandarma Komutanı Engin Yılmaz, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri,Okul Müdürleri, Mahalle ve Köy Muhtarları, Okul Aile Birliği Temsilcilerinin katıldı.

İlçedeki okulların güvenliğinin azami ölçüye çıkarılması, İlçe Güvenlik Yönetim Sistemine entegrasyonu, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele, çocuklarımızın okullarındaki hijyen durumu, uygun güvenli bir şekilde servislerle taşınması, servis taşımacılığı vb. konuları görüşerek istişare edildi.

Toplantıda Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan, yeni eğitim, öğretim döneminde okul servislerinin uyulması gereken kurallar ile öğrencilerin güvenliğiyle ilgili bilgilendirme sunumu yaptı. Ardından sözü devralan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu ve Şube Müdürü Fikret Solak okullarda uygulanacak olan program hakkında konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Arhavi Kaymakamlığınca yapılan açıklamada; “9 Eylül 2019 tarihinde başlayan eğitim öğretim yılını öğrencilerimizin huzur ve güven içerisinde geçirebilmesini hayırlısıyla temenni ediyoruz.” İfadeleri yer aldı.

Paylaş

Ayrıca Kontrol Edin

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’ın 1. Dönem Sonu Karne Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, 1. Dönem Sonu Karne Mesajı yayınladı. Acar mesajında; “2019-2020 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir