Arhavi’de Acı Özçakmak Ailesine Düştü

Arhavi’de CHP’nin en yaşlı üyesi olan Selahattin Özçakmak hayatını kaybetti.

Arhavi’de CHP’nin en yaşlı üyesi olan Selahattin Özçakmak hayatını kaybetti.  Arhavi Halk Kütüphanesi müdürlüğünden emekli olan Ali İmdat, Hasan ve Osman Nuri Özçakmak’ın babası, Şişli Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Tuncay Tolga Özçakmak’ın dedesi Selahattin Özçakmak geçtiğimiz günlerde Kalp krizi geçirmiş ve Hava Ambulans Helikopterle getirildiği Trabzon Akçaabat Devlet hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Özçakmak yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ederken hayatını kaybetti.

Selahattin Özçakmak’ın cenazesi Arhavi Musazade mahallesinde ailesinin ve yakınlarının katıldığı cenaze merasimi ardından aynı yerde aile mezarlığında toprağa verildi. Özçakmak ailesi adına Tuncay Tolga Özçakmak tarafından başsağlığı ve taziye dilekleri iletenlere yönelik bir teşekkür mesajı yayınlandı. Özçakmak mesajında şu ifadelere yer verdi: “Neredeyse Cumhuriyet ile yaşıt 97yaşında ailenin büyüğü asırlık çınar Dedemin vefatı nedeni ile maneviyatını birçok yolla bize hissettiren değerli dostlarımıza, telefon yolu ile acımızı paylaşan CHP Genel Başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’a, Ak Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta’ya, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber’e, CHP Arhavi örgütüne, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ve ekibine, yine eski, yeni birçok Milletvekili ve Belediye başkanlarına, birçok CHP, AKP ve İyi Parti İlçe Başkanlarına, İstanbul Arhavililer Derneğine, Arhavililer Vakfına, birçok Siyasi parti temsilcilerine ve STK temsilcilerine, tüm bu unvanlara anlam katan BENİM BÜYÜK AİLEM siz değerli dostlarıma ailem ve şahsım adına teşekkürlerimi borç bilirim.”

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir