Arhavi’de Dezenfekte Ve Yıkama Çalışmaları Devam Ediyor

Arhavi Belediyesi ekipleri Arhavi Devlet Hastanesi ve çevresinde dezenfekte ve yıkama çalışması yaptılar.

Arhavi Belediyesi korona virüse karşı alınan önlemlerini sıklaştırıyor. İlçe genelinde yapılan yıkama çalışmalarına devam edilirken Arhavi Devlet Hastanesi ve çevresi de dezenfekte edildi.

Korona virüse karşı alınan tedbirler kapsamında ilçe genelinde pek çok önlem alan Arhavi Belediyesi, sokak ve caddelerin, site ve apartman önlerinin dezenfektanla yıkanmasının ardından, Arhavi Devlet Hastanesi ve çevresinde de yıkama çalışması yaptı. Hastane çevresi, giriş noktaları ve acil servis önü yıkandı.

Dezenfektan katkılı su kullanılarak yapılan ve sağlık çalışanları ile vatandaşlara daha güvenilir bir ortam sağlamayı amaçlayan çalışmalara belirli aralıklarla devam edileceği bildirildi.

Siteler ve toplu yaşam alanları yıkanıyor

Arhavi Belediyesi Korona virüsle mücadele kapsamında alınan tedbirleri uygulanmaya aralıksız devam ediyor. Belediyeye bağlı ekipler siteler, apartman önleri ve toplu yaşam alanlarında yıkama çalışması yaptı.

Arhavi Belediyesi tarafından ilçemizdeki tüm cadde ve sokakların dezenfektan içeren suyla yıkama çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda ilçemizdeki siteler, apartman önleri ve toplu yaşam alanları dezenfektan katkılı su ile itfaiye araçları kullanılarak yıkanıyor.

Yetkililer yıkama çalışmalarına belirli aralıklarla devam edileceğini belirterek, vatandaşların belirtilen yasak ve kurallara uymaları konusunda özen göstermeleri istendi.

Ayrıca Kontrol Edin

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı Yusufeli’nde tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda toplam dört adet tarihi eser ele geçirildi.

Artvin-Yusufeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstihbarat Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Şubat 2021 günü, icra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir