Arhavi’de Halk Eğitim Merkezi Aşçı Çırağı Kursuna Ziyaret

Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Aşçı Çırağı Kursu kursiyerleri tarafından İlçe protokolü ve daire amirlerine yemek verildi.

Arhavi Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Aşçı Çırağı Kursu kursiyerleri tarafından İlçe protokolü ve daire amirlerine yemek verildi.

Yemeğe Kaymakam Hasan Ongu ve eşi Şeyma Ongu, Arhavi Belediye Başkan V. Turgay Ataselim, Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan, Jandarma Komutanı Engin Yılmaz, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu ve eşi, Halk Eğitim Müdürü Hasan Hüsnü Özcan ve eşi, Kurum Daire amirleri katıldı.

Aşçılık Kursu öğrencilerinin yapmış olduğu yemekler daire amirleri tarafından çok beğenildi. Halk Eğitim Müdürü Hasan Hüsnü Özcan 40 kursiyere 178 saatlik kurs süresince kursiyerlerin yöresel ve genel Türk mutfağındaki yemekleri ve yemeklerde kullanılan malzemelerin nasıl kullanılması gerektiğini, faydalarını ve çeşitli yemek kültürlerini hem tanıma hem de yapmayı öğrendiklerini belirtti.

Kaymakam ve ilçe protokolü yapılan yemekleri çok beğendiklerini söylediler. Halk Eğitim Merkezi personeli, Usta Eğitici ve kursiyerlere teşekkür ettiler.

Ayrıca Kontrol Edin

Arhavi’de Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Cadde Ve Sokaklar Yıkanıyor

Arhavi Belediyesi tarafından ilçe genelinde koronavirüse yönelik tedbirler alınmaya devam ediliyor. Arhavi Belediyesi tarafından ilçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir