Arhavi’de Öğrenciler Yararına Anlamlı Etkinlik

Arhavi Kurs Ve Okul Talebelerine Yardım Derneği Kermes Düzenledi

Arhavi Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği tarafından, Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurdu’nda eğitimlerine devam eden öğrencilere katkı sağlamak amacıyla bir kermes düzenlendi.

Kermesin açılışına Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Ayrılan, Belediye Başkan Yardımcısı Nail Köseoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, dernek yönetim kurulu üyeleri ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

“Hayır Çarşısı” adı altında düzenlenen kermeste duaların okunmasının ardından Başkan Hekimoğlu kurdeleyi keserek, kermesin açılışını yaptı. Hekimoğlu, öğrenim gören ve imkânı olmayan öğrencilere eğitim ve öğretimlerine maddi katkı sağlamak amacıyla düzenlenen kermesin herkese hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Öğrenciler yararına yapılan kermese yoğun ilgi neticesinde dernek yöneticilerinin memnuniyeti gözlerden kaçmadı.

Kermes 14 Nisan 2018 Cumartesi gününe kadar açık olacak.

 

 

Ayrıca Kontrol Edin

Kovidle Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda “SağlıkİçinHepimizİçin” sloganıyla tüm Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Kovid- 19 tedbirlerine yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir