Arhavi’de Ramazan Bayramı Sevinci

İlçe Protokolü Bayramlaşma Programında Biraraya Geldi

Ramazan bayramı ilçede coşkuyla kutlanırken, bayram dolayısıyla ilçe protokolü bayramlaşma programında bir araya geldi. Bayramlaşma törenine Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Ramazan Bayramı kutlamaları ilk olarak ilçe müftülüğü tarafından merkez yeni camide hazırlanan bayramlaşma programı ile başladı.  Burada Ramazan Bayramı nedeni ile bir araya gelerek Bayram tebriğinde bulunan protokol üyeleri ve vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Merkez yeni cami avlusunda yapılan ve vatandaşlarında katılımıyla yoğun geçen bayramlaşma töreninin ardından protokol mensupları İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek personelle bayram tebriğinde bulundular.

Buralarda yapılan bayram tebriklerinin ardından, belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu, Arhavi Devlet Hastanesini ziyaret ederek, tedavi gören vatandaşlarımızın ve hastane personelinin bayramını kutladı.

 

Paylaş

Ayrıca Kontrol Edin

Tahta Kızak Yarışları Renkli Görüntülere Sahne Oldu

600 yıllık geleneksel tahta kızak yarışları nefes kesti Artvin’in  “Sakin şehir” unvanlı Şavşat ilçesinde 7’inci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir