Arhavi’de Taşıyıcılar Kooperatifi Sahası Kilit Taşı İle Döşeniyor

Başkan Hekimoğlu Ve Kooperatif Üyeleri İle Sahada İncelemelerde bulunarak,  yapılacak kilit taşı çalışmasının hemen başlatılacağını belirtti.

Arhavi’de Yemişlik Mahallesi kavak yolu üzerinde kooperatif  faaliyetlerini yürüten  S.S. 4 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi   gerek hizmet binası ve gerekse  saha açısından bölgenin dikkat çeken önemli bir yer. Kooperatif  Başkanı Önder Yıldız geçtiğimiz günlerde yapmış oldukları talepler doğrultusunda  sahanın kili taşı ile döşenmesi  ve çevre düzenlemesi konusunda Arhavi belediyesinden destek talebinde bulundu.

Konu ile ilgili gerekli hassasiyeti göstererek  kooperatifte e incelemelerde bulunan Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu  yapılacak kilit taşı çalışmasının hemen başlatılacağını belirtti.

Taşıyıcılar kooperatifi olması nedeniyle önemli miktarda araç giriş çıkışların olduğu  bölgede mevcut durum sebebiyle  aşırı miktarda tozlanma ve  yağışlı havalarda saha içerisinde göllenme meydana geliyordu. Söz konusu bu durumun tamamen giderileceğini söyleyen  başkan  Hekimoğlu, kooperatif çalışanlarının bu ihtiyacını karşılamamız hem bölge açısından hem de daha sağlıklı bir çalışma ortamı temin etme açısından önemli olduğunu dile getirdi. Başkan Kilit taşı çalışması hemen başlatılacağını ve kısa sürede tamamlamayı hedeflediklerin yönündeki açıklamasını  kooperatif  üyelerine ve yetkililerine bildirdi.

 

Ayrıca Kontrol Edin

JASAT’TAN KAÇIŞ YOK

Artvin-Şavşat İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında 16 Haziran 2020 günü Yukarı Koyunlu Köyünde Ö.U’ya ait …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir