Anasayfa / Anasayfa / Arhavi’de Yapılan Çalışmalar Yerinde İncelendi

Arhavi’de Yapılan Çalışmalar Yerinde İncelendi

Arhavi Belediyesince Yerel Ve Kamu Yatırımları Bilgilendirme Ve İstişare Toplantısı Yapıldı

Arhavi Belediyesi tarafından AK Parti Arhavi İlçe Teşkilatına bağlı meclis üyeleri yönetim kurulu gençlik kolları kadın kolları köy mahalle temsilcilerine yönelik olarak bir geçmiş 9 yılda yapılan yerel ve kamu yatırımlarıyla ilgili hem sunum hem de yerinde inceleme programı düzenlendi.

Programa belediye bakanlığı makamında katılımcılara video konferans yöntemiyle Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun sunumuyla başlandı.

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, bugüne kadar belediye başkanlığı döneminde yapılan tüm çalışmaları a’dan z’ye tüm çalışmaları anlatarak teşkilatını bilgilendirdi. Ardından ilçede yapılan önemli yatırım ve çalışmaları teşkilata birlikte gezdi. Birkaç gün sürmesi planlanan bu yerinde incelemelerle Arhavi’de yapılan gerek yerel gerek kamu alanındaki yatırımlar tek tek yerinde gözlemlenecek. Çalıştayın ilk gününde Belediye Başkanı coşkun Hekimoğlu Arhavi’nin en önemli projelerinden birisi olan içme suyu projesiyle ilgili tüm teşkilatı yolgeçen köyündeki içme suyu tesislerine götürdü. Burada yapılan inceleme ve bilgilendirme sonucunda şehrin gelecek yıllarını kurtaran devasa içme suyu tesisini canlı olarak görmüş oldular. Buradaki çalışmanın ardından Kale mahallesindeki beton yol ve duvar çalışmaları gezildi. Ardından Sahil dolgu alanındaki halkın yeri olarak da tabir ettiğimiz sosyal alan gezildi.

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu bu tür bilgilendirme toplantılarının, ilçedeki sivil toplum kuruluşları, dernek ve kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik olarak da peyderpey yapılacağını bildirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir